TuRKÇe RaP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TuRKÇe RaP

RaP HaKKıNDa HeRŞeY. . . !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Understation'un Büyük Hatası..!

YazarMesaj
qLsewa

qLsewa

Understation'un Büyük Hatası..! Empty
MesajKonu: Understation'un Büyük Hatası..!   Understation'un Büyük Hatası..! Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 11:24 am

29 Haziran Gece saat 01:00 understation adındaki sözde rap radyosunda sanatcılardan izin alınmaksızın yeni çıkan kafile albümünün tanıtım adı altında yayını yapılmıştır.Şimdi amaç nedir?
amaç bizce tanıtım değildir.

Koleradan açıklama:
dün akşam understation hiçbir izin almadan kafile albümünü 01:00dan sabaha kadar çalmıştır,bu bir arsızlık,bu bir ********liktir,bu asla bir tanıtım değildir,bunu yapan kişileri şiddetle kınıyorum.Bu ayıp kendilerinindir,insan bir sorar biz ulaşılamayan insanlar değiliz,budenli baltalama politikalarını tanıtım diye jelatinlemek çok çocukça işte bu kadar...
--
Kimse çıkıpta rap için yapıldı demesin yapan kişi belli yaptıran kişi belli yapan kişinin önceden yaptıkları ve stratejisi belli,sözde dj vasfı taşıyan kişiliksizlere mail atıp yayını durdurun dediğimizde kimse kale almadı hiç bir şey karşılıksız kalmaz kalmayacaktır.

Understation'un Büyük Hatası..!
1 sayfadaki 1 sayfası